Nasze świece

13.08.20

O naszych świecach

Nasze świece są w naturalne, wykonane z wosku roślinnego (sojowego lub palmowego), który spala się nawet trzy razy wolniej niż tradycyjna i szkodliwa parafina. Wosk ten nasycony jest olejkami eterycznymi lub naturalnymi zapachami. Wykorzystywane przez nas olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin, które charakteryzują się dobroczynnym wpływem na nasze zdrowie. Natomiast stosowane zapachy dobierane są pod kątem składu oraz jego naturalności oraz intensywności i różnorodności zapachów. Również knoty - bawełniane lub drewniane są w 100% naturalne oraz bezpieczne dla nas i naszych bliskich. Dzięki nim świece spalają się jasnym i równym płomieniem, który koi zmysły oraz uspokaja myśli. Bez chemii, bez zanieczyszczeń, bez toksyn. Bezpiecznie, ekologicznie, wegańsko i naturalnie. Każda ze świec wykonana jest ręcznie przez człowieka z pasją, inspiracją i miłością ponieważ KOCHAMY TO!

 

O knotach

Knot drewniany podczas palenia delikatnie skwierczy. Działa to bardzo kojąco i relaksująco na człowieka, ponieważ przypomina odgłosy palenia drewna w kominku czy na ognisku. Z kolei dzięki kształtowi knota świeca pali się równomiernie i czysto. W przypadku świec zapachowych drewniany knot powoduje, że zapach uwalnia się zdecydowanie szybciej niż w przypadku tradycyjnych knotów bawełnianych. Knoty z drewna są oczywiście w 100% ekologiczne. Knoty drewniane znajdują się w naszych świecach 635 ml.

 

Knoty bawełniane, które wykorzystujemy w naszych świecach to knoty ekologiczne w 100% wyprodukowane bez użycia środków chemicznych z czystej bawełny, powlekane naturalnymi woskami. Knoty bawełniane znajdują się w naszych świecach: 120 ml i 290 ml.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl