Cytrusowa Energia - 290 ml

Naturalna świeca Cytrusowa Energia – jest orzeźwiającą kompozycją cytrusowych olejków eterycznych. Stanowi połączenie słodkiej pomarańczy oraz mocno rześkiej cytryny. Owocowe połączenie nie tylko pobudzi oraz nada świeżości, ale także wpłynie korzystnie na nasze lepsze samopoczucie emanując pozytywną energią.
69,00
PLN
  • Czas wysyłki: 2 dni
  • Numer katalogowy:
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Świeca Cytrusowa Energia wykonana jest wyłącznie z naturalnych składników - wosku sojowego, bawełnianego knota oraz z naturalnych olejków eterycznych: olejek cytrynowy i olejek pomarańczowy.

 

Olejek eteryczny cytrynowy o świeżym cytrusowym zapachu działa orzeźwiająco, energetyzująco, poprawia sprawność umysłu, działa przeciwdepresyjnie, przeciwbólowo, łagodzi dolegliwości okresu menopauzy i odstrasza owady.

 

Olejek eteryczny pomarańczowy o przyjemnym słodko-cytrusowym zapachu działa przeciwdepresyjnie, uspokajająco, przeciwzapalnie, antyseptycznie, pobudzając układ trawienny oraz apetyt, łagodząc stany lękowe, stres oraz napięcia nerwowe, wprowadzając w stan równowagi i spokoju umysłowego.

 

Rękodzielnicza świeca została wykonana z naturalnego w 100% roślinnego wosku sojowego. Wosk ten przyjazny jest środowisku, biodegradowalny, nie zawiera szkodliwych pestycydów, herbicydów ani innych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne. Zawiera knot bawełniany, ekologiczny. Używane przez nas w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej. Świeca jest w 100% wegańska.

 

Świece stworzone z roślinnych wosków charakteryzują się niższą temperaturą topnienia, dlatego wypalają się znacznie wolniej niż świece parafinowe, a zatem można się nimi cieszyć zdecydowanie dłużej!

 

Kilka cennych porad palenia świec, by móc w pełni cieszyć się naszą świecą:

  • Przed każdym odpaleniem świecy należy pamiętać, aby przyciąć knot do długości około 0,5 cm, zapewniając właściwe wypalanie się świecy.
  • Świeca powinna palić się do momentu roztopienia górnej powierzchni wosku, aby zapobiec powstawania tzw. tunelu – około 4 godziny.
  • Nie należy gasić świec dmuchnięciem.
  • Nigdy nie należy zostawiać świecy bez nadzoru. Świeca powinna być trzymana z dala od przedmiotów łatwopalnych oraz urządzeń elektrycznych, na równej i stabilnej powierzchni. Zapaloną świece należy stawiać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

 

 

Ze względu na bardzo wysoką zawartość olejków eterycznych, lub zapachowych świece mogą mętnieć. Jest to zjawisko naturalne dzięki któremu tak pięknie i intensywnie pachną. 

 

Wysyłając nasze świece zawsze dbamy o to, aby na pewno dotarły do miejsca docelowego w całości. Kluczem sukcesu jest tutaj odpowiednie zabezpieczenie ich na czas transportu. W tym celu paczki z pojedynczymi świecami wypełniamy skropakiem. Jest to materiał wykonany ze składników pochodzenia roślinnego dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska i ulega całkowitej biodegradacji. Jest nietoksyczny i ekologiczny dzięki czemu idealnie wpisuje się w filozofię działania Rękodzieła Naturalnego.

 

Informacje dodatkowe:

  • Wysokość świecy - 9/13 cm (z pokrywką)
  • Średnica świecy - 7,5 cm 
  • Pojemność - 290 ml
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl