Leśna Polana - 290 ml

Naturalna świeca Leśna Polana – to połączenie dwóch niezwykle aromatycznych olejków eterycznych o rześkim, żywiczo-drzewnym zapachu. Połączenie kamforowego i sosnowego olejku, wpływa dobroczynnie na organizm wzmacniając układ immunologiczny, zwalczając infekcje chorobowe i udrażniając drogi oddechowe. Zapach świeżej sosny pobudza do działania, a kamfora rozluźnia ciało. Przyjemna woń odpalanej świecy przywołuje miłe skojarzenia letniego ogniska. Idealna kompozycja na wieczór.
74,00
PLN
  • Czas wysyłki: 2 dni
  • Numer katalogowy:
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Świeca Leśna Polana wykonana jest wyłącznie z naturalnych składników - wosku palmowego oraz naturalnych olejków eterycznych: olejek sosnowy i olejek z białej kamfory.

 

Olejek eteryczny sosnowy mający intensywny, świeży, iglastym zapachu działa dezynfekująco, odświeżająco, rozgrzewająco i pobudzająco Usuwa przewlekłe zmęczenie, wzmacniającą układ immunologiczny i oczyszcza górne drogi oddechowe.

 

Olejek eteryczny z białej kamfory wpływa na układ krwionośny łagodząc choroby reumatyczne i bóle stawów, zapobiega nerwobólom, rozluźnia ciało jak i umysł, odświeża, wzmacnia układ odpornościowy pomagając w walce z infekcjami chorobowymi, udrażnia drogi oddechowe i ułatwia odkrztuszanie. Dodatkowo przyśpiesza metabolizm oraz trawienie.

 

Rękodzielnicza świeca wykonana została z naturalnego w 100% roślinnego wosku palmowego. Wosk ten jest biodegradowalny, przyjazny dla Ciebie, Twoich bliskich oraz środowiska naturalnego. Podczas palenia świecy nie emitują się toksyczne substancje. Używane przez nas w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne są produktami najlepszej jakości o najwyższej wartości rynkowej. Świeca jest wegańska.

 

Największych atutem świecy palmowej jest proces krystalizacji wosku, dzięki której możemy podziwiać niepowtarzalny efekt szronu, przypominający piękne kryształki lodu. Ponadto świece palmowe wypalają się cylindrycznie, czyli pionowo – nie topią więc całej powierzchni świecy jak świece z wosku sojowego.

 

Świece stworzone z roślinnych wosków charakteryzują się niższą temperaturą topnienia, dlatego wypalają się znacznie wolniej niż świece parafinowe, a zatem można się nimi cieszyć zdecydowanie dłużej!

 

Świecę można wybrać spośród trzech wariantów: świece 120 ml oraz 290 ml z knotem bawełnianym oraz 635 ml z knotem drewnianym.

 

Kilka cennych porad palenia świec, by móc w pełni cieszyć się naszą świecą:

  • Przed każdym odpaleniem świecy należy pamiętać, aby przyciąć knot do długości około 0,5 cm, zapewniając właściwe wypalanie się świecy.
  • Nie należy gasić świec dmuchnięciem.
  • Nigdy nie należy zostawiać świecy bez nadzoru. Świeca powinna być trzymana z dala od przedmiotów łatwopalnych oraz urządzeń elektrycznych, na równej i stabilnej powierzchni. Zapaloną świece należy stawiać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

 

 

Ze względu na bardzo wysoką zawartość olejków eterycznych, lub zapachowych świece mogą mętnieć. Jest to zjawisko naturalne dzięki któremu tak pięknie i intensywnie pachną. 

 

Wysyłając nasze świece zawsze dbamy o to, aby na pewno dotarły do miejsca docelowego w całości. Kluczem sukcesu jest tutaj odpowiednie zabezpieczenie ich na czas transportu. W tym celu paczki z pojedynczymi świecami wypełniamy skropakiem. Jest to materiał wykonany ze składników pochodzenia roślinnego dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska i ulega całkowitej biodegradacji. Jest nietoksyczny i ekologiczny dzięki czemu idealnie wpisuje się w filozofię działania Rękodzieła Naturalnego.

 

Informacje dodatkowe:

  • Wysokość świecy - 9/13 cm (z pokrywką)
  • Średnica świecy - 7,5 cm 
  • Pojemność - 290 ml
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (1)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl