Sosnowe Orzeźwienie - 290 ml

Naturalna świeca Sosnowe Orzeźwienie – stanowi przyjemne połączenie dwóch naturalnych olejków eterycznych: słodkiej pomarańczy oraz sosny, wprowadzając w przyjemny stan relaksu oraz orzeźwienia. Olejek sosnowy działa orzeźwiająco oraz pobudzająco, niwelując stany zmęczenia zarówno fizycznego, jak i umysłowego. Dodaje energii oraz wyraźnie pobudza. Słoneczna nuta olejku pomarańczowego nie tylko dodaje orzeźwiającego zapachu ale również wpływa korzystnie na układ nerwowy usuwając zmęczenie jak i senność, jednocześnie działając uspokajająco.
69,00
PLN
52,44
PLN
  • Czas wysyłki: 2 dni
  • Numer katalogowy:

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Świeca Sosnowe Orzeźwienie wykonana jest wyłącznie z naturalnych składników - wosku sojowego, bawełnianego knota oraz z naturalnych olejków eterycznych: olejek sosnowy i olejek pomarańczowy.

 

Olejek eteryczny sosnowy mający intensywny, świeży, iglastym zapachu działa dezynfekująco, odświeżająco, rozgrzewająco i pobudzająco Usuwa przewlekłe zmęczenie, wzmacniającą układ immunologiczny i oczyszcza górne drogi oddechowe

 

Olejek eteryczny pomarańczowy o przyjemnym słodko-cytrusowym zapachu działa przeciwdepresyjnie, uspokajająco, przeciwzapalnie, antyseptycznie, pobudzając układ trawienny oraz apetyt, łagodząc stany lękowe, stres oraz napięcia nerwowe, wprowadzając w stan równowagi i spokoju umysłowego.

  

Rękodzielnicza świeca została wykonana z naturalnego w 100% roślinnego wosku sojowego. Wosk ten przyjazny jest środowisku, biodegradowalny, nie zawiera szkodliwych pestycydów, herbicydów ani innych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne. Zawiera knot bawełniany, ekologiczny. Używane przez nas w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej. Świeca jest w 100% wegańska.

 

Świece stworzone z roślinnych wosków charakteryzują się niższą temperaturą topnienia, dlatego wypalają się znacznie wolniej niż świece parafinowe, a zatem można się nimi cieszyć zdecydowanie dłużej!

 

Kilka cennych porad palenia świec, by móc w pełni cieszyć się naszą świecą:

  • Przed każdym odpaleniem świecy należy pamiętać, aby przyciąć knot do długości około 0,5 cm, zapewniając właściwe wypalanie się świecy.
  • Świeca powinna palić się do momentu roztopienia górnej powierzchni wosku, aby zapobiec powstawania tzw. tunelu – około 4 godziny.
  • Nie należy gasić świec dmuchnięciem.
  • Nigdy nie należy zostawiać świecy bez nadzoru. Świeca powinna być trzymana z dala od przedmiotów łatwopalnych oraz urządzeń elektrycznych, na równej i stabilnej powierzchni. Zapaloną świece należy stawiać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.

 

 

Ze względu na bardzo wysoką zawartość olejków eterycznych, lub zapachowych świece mogą mętnieć. Jest to zjawisko naturalne dzięki któremu tak pięknie i intensywnie pachną. 

 

Wysyłając nasze świece zawsze dbamy o to, aby na pewno dotarły do miejsca docelowego w całości. Kluczem sukcesu jest tutaj odpowiednie zabezpieczenie ich na czas transportu. W tym celu paczki z pojedynczymi świecami wypełniamy skropakiem. Jest to materiał wykonany ze składników pochodzenia roślinnego dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska i ulega całkowitej biodegradacji. Jest nietoksyczny i ekologiczny dzięki czemu idealnie wpisuje się w filozofię działania Rękodzieła Naturalnego.

 

Informacje dodatkowe:

  • Wysokość świecy - 9/13 cm (z pokrywką)
  • Średnica świecy - 7,5 cm 
  • Pojemność - 290 ml
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl