ŚWIECE

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nasze świece są w 100% naturalne, wykonane z wosku roślinnego (sojowego lub palmowego), który spala się nawet trzy razy wolniej niż tradycyjna i szkodliwa parafina. Wosk ten nasycony jest olejkami eterycznymi lub naturalnymi zapachami. Wykorzystywane przez nas olejki eteryczne to naturalne wyciągi z roślin, które charakteryzują się dobroczynnym wpływem na nasze zdrowie. Natomiast stosowane zapachy dobierane są pod kątem składu i jego naturalności, intensywności oraz różnorodności zapachów. Również knoty - bawełniane lub drewniane są w 100% naturalne i bezpieczne dla nas oraz naszych bliskich. Dzięki nim świece spalają się jasnym i równym płomieniem, który koi zmysły i uspokaja myśli. Bez chemii, bez zanieczyszczeń, bez toksyn. Bezpiecznie, ekologicznie, wegańsko i naturalnie. Każda ze świec wykonana jest ręcznie przez człowieka z pasją, inspiracją i miłością ponieważ KOCHAMY TO!

 

Czytaj więcej

Naturalne świece sojowe – nowocześnie i elegancko

Osoby szukające świec wyróżniających się unikalnym i wyrazistym zapachem oraz długim czasem palenia, mogą wybrać modele wykonane z wosku sojowego. Współcześnie przeżywają one prawdziwy renesans, ciesząc się niesłabnącą popularnością. Dlatego nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła bogaty asortyment naturalnych świec sojowych, ręcznie robionych przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie dostępne u nas modele spełniały najbardziej wyszukane oczekiwania. Soja wykorzystywana do ich wytwarzania pochodzi z ekologicznych upraw i nie jest genetycznie modyfikowana. Natomiast olejki zapachowe pozyskiwane są z roślinnych ekstraktów i pozwalają na stworzenie nieprzeciętnych kompozycji zapachowych.

Oferowane przez nas naturalne świece zapachowe sojowe dostępne są w designerskich słoiczkach, zaprojektowanych z myślą o współczesnych wnętrzach. Mogą one posłużyć nie tylko, jako ozdoba, lecz również pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w pomieszczeniu. Pięknie wykonana świeczka paląca się intensywnym płomieniem w ciemnożółtej barwie, w sposób efektowny dopełni stylistykę wnętrza.

 

Jakie zalety mają naturalne świece zapachowe sojowe

Każda świeca wykonana wyłącznie z ekologicznych składników cechuje się wyższą wydajnością i dłuższym czasem palenia niż model wyprodukowany przemysłowo z syntetycznej parafiny. Ponadto świeca z wosku sojowego jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, dla osób starszych zmagających się z astmą oraz dolegliwościami górnych dróg oddechowych, a także dla alergików.

Podczas palenia świecy sojowej z naturalnym knotem (bawełnianym lub drewnianym) nie ulatniają się żadne szkodliwe dla zdrowia substancje. Wosk sojowy w przeciwieństwie do parafiny wyprodukowanej z pochodnych ropy, nie wydziela duszących i „gryzących” związków chemicznych. Ponadto świeca z wosku sojowego podczas spalania uwalnia o połowę mniej CO2, niż ta wykonana z syntetycznej parafiny. Świeca wytworzona  z naturalnych składników jest łatwo biodegradowalna, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz pięknie pachnie.

 

1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl