ŚWIECZKI ZAPACHOWE NATURALNE

Sortuj produkty
sortuj wg :

Nasze świece palmowe są w 100% naturalne, wykonane z wosku roślinnego, który spala się nawet trzy razy wolniej niż tradycyjna i szkodliwa parafina. Wosk ten nasycony jest naturalnymi zapachami, które dobierane są pod kątem składu oraz jego naturalności oraz intensywności i różnorodności zapachów. Również knoty - bawełniane lub drewniane są w 100% naturalne oraz bezpieczne dla nas i naszych bliskich. Dzięki nim świece spalają się jasnym i równym płomieniem, który koi zmysły oraz uspokaja myśli. Bez chemii, bez zanieczyszczeń, bez toksyn. Bezpiecznie, ekologicznie, wegańsko i naturalnie.

 

Czytaj więcej

Świeczki zapachowe naturalne

Wykonane z dbałością o zdrowie i środowisko, umilą czas spędzony w domowym zaciszu. Kiedy wnętrze wypełnia ulubiony zapach, łatwiej się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu. Estetyczny, minimalistyczny słoik stanowi skromną dekorację pasującą do każdego wnętrza. Utracie zapachu zapobiegnie efektowny korek, szczelnie okrywający wieczko. Delikatne kolory wosku: fioletowy, zielony i niebieski, dodadzą pomieszczeniu kolorowego akcentu.

Świece zapachowe naszej produkcji wytwarzane są z organicznych materiałów. Wosk palmowy nie wydziela toksycznych substancji podczas spalania. Dzięki temu nawet osoby o wrażliwym układzie oddechowym nie muszą obawiać się ich wpływu na zdrowie. Naturalne materiały i ręcznie przygotowane kompozycje to wyróżnik naszej marki. Dodatkowym atutem jest to, że wosk palmowy spala się powoli, dzięki czemu świeczka zapachowa naszej produkcji posłuży o wiele dłużej, niż standardowy produkt. Oferujemy świeże, kwiatowe i owocowe zapachy, wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie. Melon i ogórek, Jeżyna czy Orchidea - wypełnią domową przestrzeń wspaniałym aromatem. 

Świece zapachowe są także w całości wegańskie i ekologiczne - nie używamy półproduktów pochodzenia zwierzęcego. Wosk palmowy to składnik w pełni biodegradowalny. Nie przyczynia się do pogorszenia stanu środowiska. Gdy świeczka się wypali, zachęcamy do ponownego wykorzystania słoiczka do innych celów. 

Ze względu na krystalizację wosku palmowego świece dostarczają więcej wrażeń estetycznych, niż zwykłe produkty. Użycie naturalnych knotów - ze sznurka bawełnianego lub drewna - sprawia, że świeczka będzie paliła się dłużej, a przy tym nie uwolnią się żadne toksyczne związki. 

Nasze naturalne świeczki zapachowe nie tylko koją zmysły i upiększają pomieszczenie. To także idealny pomysł na prezent dla najbliższej osoby, czy też dekorację biura lub salonu kosmetycznego. Zapraszamy do wyboru produktów z Rękodzieła Naturalnego, a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl